Image11

خدمات اپلیکیشن

امروزه یکی از راه های همگام شدن با دنیای دیجیتال ، طراحی اپلیکیشن ( اپ ، app ) است.چرا که با گسترش دستگاه های هوشمند مانند موبایل، تبلت و طراحی اپلیکیشن موبایل در همه زمینه ها،تعداد کاربران موبایلی نسبت به استفاده کنندگان کامیپوتر های خانگی بشدت رو به افزایش است.

اپلیکیشن موبایل امروزه یکی از اهداف اصلی برای کسب و کار‌های آنلاین شده است. فراگیر شدن موبایل و استفاده‌های پیاپی آن در بین مردم موجب دسترسی صاحبان کسب و کار و بازاریابان به منبع اطلاعاتی جدید و ارزشمندی در زمینه رفتار و نیازهای مشتریان شده است که استفاده صحیح از این آمار و اطلاعات نقش موثری در بهبود فعالیت های آتی کسب و کارها و به روز رسانی استراتژی های بازاریابی موبایلی خواهد داشت. اپ موبایل علاوه بر بهبود روش های انجام کار ، باعث پیشرفت در کسب‌وکار، تعامل مثبت با مشتری ، صرفه جویی در زمان و هزینه تبلیغات و درآمدزایی نیز می‌شود.

برخی از خدمات اپلیکیشن

چرا نیاز به اپلیکیشن داریم ؟!

یک سوال اساسی و مهم ! چرا اپ ؟! شما در طول روز چند بار از اپ ها استفاده می کنید ؟! استفاده از اپ فروشگاهی برای رفع نیاز های اساسی و مهم زندگیتون ! استفاده از اپ مشابه اسنپ یا تپسی برای حمل و نقل ! استفاده از اپ مشابه دیوار یا شیپور برای خرید و فروش ! درواقع امروزه با وجود پیشرفت روزافزون تکنولوژی و دنیای اینترنت کمتر کسی رو میبینید که تمایل به خرید های حضوری در مارکت ها داشته یاشد .

تلفن های همراه این روند کاری را تغییر داده و به دنبال آن فضای کسب و کار ها نیز تغییر های بزرگی کرده است .امروزه برای هر کسب و کار وجود یک وبسایت معتبر و حرفه ای الزامیست و در کنار آن وجود یک اپ حرفه ای باعث رونق چندین برابری فضای کاری می شود.

با طراحی اپ موبایل ( app ) قادر خواهید بود :

  1. ارتباط دوسویه قوی با مشتری داشته باشید
  2. در میان رقبا بهتر از پیش دیده شود
  3. راه های جدید و آسان تر ارائه خدمات برای مشتری فراهم کنید
  4. در فضای خصوصی آن ها حضور همیشگی داشته باشید
  5. در بازار رقابتی از رقبای خود پیشی بگیرید
  6. راه های ارتباطی خود را افزایش دهید
  7. برند خود را بیشتر از پیش مطرح کنید
  8. در هر زمان و مکان میتواند در دسترس باشد
  9. فرصت به اشتراک گذاشته شدن اپ و معرفی کسب و کار شما توسط کاربران
error: