Image11

خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing ترندی در حوزه بازاریابی ، تبلیغات ، برندینگ و شبکه اجتماعی است که می‌توان با استفاده از رسانه های دیجیتال و ابزار دیجیتال با مخاطب ارتباط برقرار کرد.در دنیای امروز دیگر مردم وقتشان رو کمتر با خواندن روزنامه و دیدن تبلیغات تلویزیون سپری می‌کنند، بخش زیادی از زمان مشتریان شما با تلفن همراه ، کامپیوتر یا تبلت می‌گذرد که به آنها رسانه های دیجیتال Digital Media گفته می‌شود. اگر شما صاحب کالا یا خدمات هستید و می‌خواهید ارتباط مؤثرتر و موفق‌تری با مخاطبین برند خود داشته باشید بی‌شک حضور شما در دنیای دیجیتال ضروری است.

به زبان ساده دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیت‌ها و ابزارهایی گفته می‌شود؛ که با هدف بازاریابی محصولات و خدمات در بستر وب، مورد استفاده قرار می‌گیرد. دیجیتال مارکتینگ را می‌توان زیرمجموعه مارکتینگ یا بازاریابی دانست؛ که طی سال‌های اخیر، با گسترش فضای آنلاین و کاربرد و ضریب نفوذ آن، به تدریج به دانشی مستقل و تخصصی تبدیل شده است. از مهم‌ترین شاخه‌ها و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می‌توان به تبلیغات در گوگل، سئو، طراحی وب سایت، تولید و بازاریابی محتوا، بازاریابی درون‌گرا، بازاریابی در شبکه‌ اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و ویدئو مارکتینگ اشاره کرد.

برخی از خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ دقیقا به چه معناست؟

دیجیتال مارکتینگ چتریست که تمام تلاش های بازاریابی آنلاین شما را پوشش می دهد. کسب و کارها از کانال های ارتباطی دیجیتالی مانند موتور جستجوی گوگل، شبکه های اجتماعی، ایمیل و وب سایت ها به عنوان اهرمی برای دستیابی به مشتریان فعلی و آتی خود استفاده می کنند. پس بازاریابی دیجیتال به معنی استفاده گسترده از تاکتیک های دیجیتالی و کانالها برای ارتباط با مشتریان در فضای آنلاین (جایی که بیشتر مشتریان وقت خود را سپری می کنند) است. از وب سایت شرکت گرفته تا دارایی­ های آنلاین برندینگ کسب و کار مانند تبلیغات دیجیتالی، بازاریابی ایمیلی، بروشورهای آنلاین و… طیف عظیمی از دارایی ها و تاکتیک ها هستند که زیر چتر دیجیتال مارکتینگ قرار می ­گیرند. متخصصین گروه طراحی نوروان به خوبی می ­دانند که هر دارایی یا تاکتیک چگونه و کدام یک از اهداف گسترده آنان را پوشش می دهند.

دارایی­ ها در دیجیتال مارکتینگ

  • وب سایت
  • پست های وبلاگ
  • کتاب های الکترونیک (Ebooks) و مقاله سفید یا وایت پیپرها (Whitepapers)
  • اینفوگرافیک ها (Infographics)
  • ابزارهای تعامل
  • کانال های شبکه­ های اجتماعی (Facebook، LinkedIn ،Twitter،Instagram و…)
  • کسب پوشش آنلاین (روابط عمومی (PR)، شبکه اجتماعی و بررسی­ ها)
  • بروشورهای آنلاین و کاتالوگ های آنلاین ( Lookbook)
  • دارایی ­های برندینگ (لوگوها، فونت ها و …)
error: