Image11

درباره ما

گروه طراحی نوروان

متشکل از تیم حرفه ای ، باتجربه و آکادمیک در عرصه فضای مجازی است . که عمده فعالیت هایش حول طراحی گرافیک ، تیزر تبلیفاتی ، عکاسی ، طراحی وب سایت ، سئو ، طراحی اپلیکیشن ، دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا می باشد. با اینکه نام نوروان به صورت رسمی حدود چند سال است که در عرصه گروه های فعال در این حوزه وارد شده است ، ولی عمق دانش و تجربه آن بیش از یک دهه می باشد . چرا که موسسین گروه با دانش و تجربه خویش گرد هم آمده ، و وارد این عرصه گشته اند و پس از طی فراز و نشیب های بسیار متخصصین بیشتری را به منظور تکمیل تیم فنی خویش جذب کرده است .

درگروه طراحی نوروان تمام تخصص های لازم برای انجام یک کار ایده آل وجود دارد. بزرگترین سرمایه گروه طراحی نوروان نیروی انسانی متخصص، مجرب و با دانش آن است که می تواند اعتماد و رضایت مشتریان را جلب نماید .

خط مش گروه طراحی نوروان

گروه طراحی نوروان ، به منظور حفظ موقعیت و ارتقا خود جهت دستیابی به هدف ، کسب سهم بیشتری از بازار با افزایش سطح مشتریان ، خود را موظف و متعهد می داند.تا محصولات خود را به نحوی ارایه نماید که علاوه بر رضایت کامل مشتریان ، نقش موثر و مفیدی در حوزه طراحی گرافیک ، تیزر تبلیفاتی ، عکاسی ، طراحی وب سایت ، سئو ، طراحی اپلیکیشن ، دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا داشته باشد . بدین منظور جهت دسترسی به مقاصد فوق موارد زیر را سر لوحه خود قرار داده است :

شناخت و درک کامل از نیازهای تلویحی و تشویقی مشتریان ، افزایش سطح بهره وری در شرکت ، ارتقا کمی و کیفی محصولات ، ویژگی های گروه طراحی نوروان ، ایده پردازی ، ارایه خدمات طراحی گرافیکی ، طراحی بر اساس نیازهای مشتری ، امنیت بالای سایت های طراحی شده ، مشاوره اینترنتی به مشتریان

تا انتهای مسیر همراتان هستیم

تیم پشتیبانی ما در ادامه مسیر با شما خواهد بود و کارشناسان ما به شما در زمینه تولید محتوای مناسب و استراتژی های بازاریابی اینترنتی مشاوره می دهند تا نهایتا به نتیجه مناسب برسید . مجموعه خدمات متنوع و تجربه کاری گروه طراحی نوروان به شما کمک خواهد کرد تا با خیال آسوده کسب و کار خود را گسترش دهید و از حضور در بازار اینترنت نهایت استفاده را ببرید .

شعار ما توسعه کسب و کار شما در کوتاه ترین زمان ممکن است و در این مسیر همواره در کنارتان خواهیم بود . ما در گروه طراحی نوروان خدمات کامل مورد نیاز شما در بستر اینترنت را با هدف گسترش کسب و کاری که دارید ارائه می دهیم.

همچنین خدمات مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ در زمینه های مختلفی که منجر به بهبود ترافیک سایت، استراتژی جذب مشتری، بهینه سازی نرخ تبدیل و بهبود تجربه کاربری خواهند شد از جمله خدمات گروه طراحی نوروان به مشتریان خود هستند.

مشتریان ما

error: